Поликарбонат 10мм - 1,3 кг/м², бронза

Артикул: 40000110P Единица: шт На складе:Товар на заказ
Поликарбонат шириной 2100мм и длиной 6000мм. Подходит как для внутреннего, так и для наружного использования. Лист покрыт защитой от ультрафиолета. Если Вам требуется нестандартный размер поликарбоната, то обязательно напишите нам, мы подребем для Вас оптимальный вариант.
ESTO järelmaks kuumaks al. 13,15 €
149,00 €
Polükarbonaat on sertifitseeritud ja on CE märgistusega (CE-märgistus on tootja poolt antud garantii, et toode vastab kõikidele olulistele töötervishoiu ja tööohutuse nõuetele. CE-märgistus seondub ainult ohutusega, sealjuures ei kajasta märk toote kvaliteeti).
Plaadid on UV kaitsekihiga. UV kaitsekihiga märgistatud pool paigaldatakse väljapoole. Antud kihtplastiku peamine erinevus teiste tootjate kihilisest polükarbonaadist seisneb erikaalus (kihtplastiku kvaliteeti mõõdetakse kaalu ja UV kaitsekihi järgi). Mida kergem on kihtplastik, seda madalam on kihtplastiku vastupidavus ja lühem eluiga.
Sobib sise ja välitingimustesse.
Kindlasti soovitame äärte kaitseks kasutada U-liiste ja täiendavalt otsateipi. Vajadusel pidage meiega nõu.
 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.