Gusto моллюскоцид 500гр

Артикул: G500 Бренд: Единица: шт На складе:Товар на заказ
Разработан чтобы уменьшить ущерб наносимый слизнями и улитками при выращивании сельскохозяйственных и садовых продуктов: свекла, лук, цветная капуста, брокколи, брюссельская капуста, кочанная капуста, горох и фасоль (сушеные и свежие), помидоры, баклажаны (выращенные в поле и теплице) , клубника, садовые и декоративные растения (посев и посадка), цветы.
10,50 €
Üldteave: Metaldehüüd, Gusto® toimeaine, toimib kontaktselt ja seedetrakti kaudu. Pärast graanuli allaneelamist või pärast jalgade kokkupuudet sellega reageerivad nälkjad ja teod metaldehüüdi imendumisele ülemäärase lima koguse sekretsiooniga. Suurenenud limasekretsioon põhjustab nälkja ja teo dehüdratsiooni. Samuti on ka naha kaitse, liikumise ja seedimise funktsioonid häiritud, kuna need on otseses sõltuvuses piisava lima koguse moodustumisest. Veekeskkond ei neutraliseeri metaldehüüdi mõju.
Kasutusjuhised: Gusto® on granuleeritud peibutussööda preparaat, mis sisaldab toimeainena 30 g/kg metaldehüüdi. Maksimaalne annus igat liiki taimedele ja kasutustele on 60 g/100 m2 ühe kasutuskorra kohta. Maksimaalne lubatud kasutuskordade arv on kaks. Suurim aastane annus samas piirkonnas on 120 g/100 m2.
 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.