Mõni sõna meist

 
 
Prime Line OÜ (tuntud Kasvumaja kaubamärgi all) alustas oma tegevust 2013 aastal ning on kohalikul turul stabiilselt edasi arenev ettevõte. Eelmised aastad olid ettevõtte arengule edukad aastad. Dünaamilist arengut mõjutas soodne majanduskliima ning inimeste seas kasvav huvi aianduse vastu. Ise kasvatada on populaarne trend.
 
Põhitegevus on suunatud erinevate aiatarvete ja kasvuhoonete jae- ja hulgimüügile. Meie poolt müüdavaid tooteid soetame otse maaletoojate ja tootjate käest ning kaubad on Euroopas sertifitseeritud. Tarbijana olete Te kindlasti kaitstud kuna meie poolt pakutavatele toodetele kehtib minimaalselt kaheaastane garantii.
 
Samuti pakume laialdast klientide konsultatsiooni aianduse- ja kasvuhoonete alal. Omades antud valdkonnas mitmeaastast kogemust usume, et oleme oma klientide seas saavutanud hea tuntuse. Paljud kliendid pöörduvad oma uute projektide küsimuste- ja konsultatsioonisoovidega just meie poole. Enda klientide juures hindame eriti ausust ja lojaalsust ning omalt poolt teeme kõik, et meie teenindusega jäädakse rahule. Suuremaks eeliseks oma konkurentide ees peame seda, et me teeme sama asja teisiti. Lähtume kliendi huvidest ja vajadustest, mitte kasumimarginaalist. 
 
Väga suurt tähelepanu pöörame oma teeninduskvaliteedile: võimalikult kiire päringutele vastamine, tellimuste operatiivne ja kvaliteetne elluviimine, järelteeninduse olulisusele tähelepanu pööramine. Oma teeninduse kvaliteedi tõstmiseks on Teie tagasiside alati teretulnud. 
 
Meie eesmärgiks on aidata oma klientidel teha häid ja just neile sobilikke valikuid kasvuhoonete ning erinevate aiatarvete osas.
 
 
Head ja paremat soovides
 
Kasvumaja.ee meeskond
 
 
 
 
 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.