Kasvuhoone KKK

Sellel leheküljel püüame vastata enim küsitud küsimustele, jagada oma kogemust mis on kogutud mitmete aastate jooksul mil kasvuhooneid paigaldanud oleme ning anda head nõu.


K? Kas kasvuhoone vajab vundamenti?
V.
Tootja „Volja“ kasvuhoonete karkassid ei vaja paigaldamiseks vundamenti. Kasvuhoone saab paigaldada ka juba olemasolevale kasvuhoone vundamendile.

K? Kas kasvuhoone asukohta on võimalik aias muuta?
V.
Jah, meie kasvuhooned on teiseldatavad. Neljameetrise kasvuhoone liigutamisega saavad hakkama kaks inimest, kuuemeetrise kasvuhoone liigutamiseks on soovitatav kasutada nelja inimest. Kui plaanite regulaarselt kasvuhoone asukohta oma aias muuta, siis soovitame kinnitada kasvuhoone alumine osa prussi (50 * 100 cm) külge.

K? Kas iga kasvuhoone vajab katusele täiendavat tuulutusakent?
V.
Tavapäraselt kasutatakse täiendavaid tuulutusaknaid kasvuhoonetel pikkusega alates kuuest meetrist. Samuti juhul kui kasvuhoone on paigaldatud sellisesse kohta kus paistab päike terve päeva sellele peale. Täiendav tuulutusaken parandab õhuringlust mis soodustab aiasaaduste kasvu. Tuulutusakendele on võimalik paigaldada ka automaatne avamissüsteem.

K? Kas tuul võib kasvuhoone ära viia?
V.
Kui kasvuhoone õigesti paigaldada, siis selle tõenäosus on väga väike. Samas ei tohiks ka unustada, et tormituultele ei pruugi vastu pidada ka konstruktsioonid raudbetoonist.

K? Kas lumekoormuse all võib kasvuhoone kokku vajuda?
V.
Meie kliimas talve jooksul allasadav lumi ja sademed ei ohusta tavaliselt järgmiseid kasvuhoonete mudeleid: „Dvushka“, „Trjoshka“, „Strelka“, „Optima“. Ülejäänud mudelid vajavad talve tulekuks ettevalmistust ning talve jooksul ka hoolt. Iga kasvuhoone täpsema lumekoormuse infoga saate tutvuda meie kodulehel mudeli detailsema tutvustuse juures. Tasub meeles pidada, et ekstreemsetes oludes vajuvad lumeraskuse all kokku ka elamute katused, kasvuhoonetest rääkimata.

K? Millega on võimalik kihtplastikut lõigata?
V.
4mm paksust kihtplastikut on võimalik lõigata tavaliste kontorikääridega või vaibanoaga. Paksemat kihtplastikut ainult kas noaga või tikksaega (madalatel pööretel ja selleks ette nähtud saega).

K? Kas teie kasvuhooned vajavad ka erihooldust?
V.
Tänu kuumtsingitud karkassile ei vaja see täiendavat hooldust (ei hakka roostetama). Kihtplastikut on soovitatav igal kevadel ja ka sügisel loputada seebiveega ja pesta pehme käsnaga.


K? Kas pakute ka kauba kohaletoomist ning millised on tähtajad?
V.
Jah, me pakume Eesti piires kaasvhoonekomplekti kohaletoomist (sh saartele). Kohaletoomise tähtajad on reeglina individuaalsed ning sõltuvad sihtkohast, hooajast, tellimuse täitmise kiirusest. Igal juhul garanteerime kohaletoomise 1-7 päeva jooksul. Küsige soovi korral kohaletoomisele personaalset hinnapakkumist.

K? Kuidas on võimalik kauba eest tasuda?
V.
Ostetud kauba eest on võimalik tasuda pangaülekandega, pangakaardiga (meie kaupluses) ning sularahas. Tasumise aluseks on loomulikult meie arve.


K? Kas on võimalik soetada ainult kasvuhoone karkass?
V.
Jah, selline võimalus on täiesti olemas.


K? Mille tarbeks on ette nähtud kasvuhoone komplektis olev teip?
V.
Komplektis olev teip on ette nähtud kihtplastiku otste kaitseks tolmu ja mustuse eest. Meie soovitus on selleks otstarbeks kasutada hoopis spetsiaalse tehnoloogia järgi valmistatud teipi AntiDust. Antud teip kaitseb kihtplastikut tolmu ja mustuse eest ning võimaldab sellel õhku läbi lasta ja plastiku soontes kogunenud kondensaadil ka välja voolata. Antud tootega saate tutvuda siin ...


K? Kas kasvuhoone komplekt mahub sõiduautosse?
V.Kasvuhoone karkass mahub kõikide sõiduautode salongi või pagasiruumi. Kihtplastikuga on asjad veidi keerulisemad kuna kokkukeeratud rulli mõõdud on umbes 2,1m * 1m.

 

K? Kas teie poolt müüdavatele kasvuhoonetele on võimalik paigaldada paksemat kihtplastikut?

V.
Jah, kõikidele meie poolt müüdavatele kasvuhoonetele on võimalik paigaldada kihtplastik paksusega 4mm ja 6mm.

 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.