Makse- ja tarnetingimused

Maksetingimused

Veebipoe kasvumaja.ee isikuandmete vastutav töötleja on Prime Line OÜ (registrikood 12430378) asukohaga Vana-Narva mnt.1/3, Maardu, Harjumaa, tel +372 655 9750 ja e-post info@kasvumaja.ee. Prime Line OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja EveryPay AS-le.

Kõik e-poes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20% ning on märgitud toodete juurde. Hindadele lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kaupade või teenuste ostu- ja müügileping loetakse sõlmituks arvates tellimuse eest tasumisest e-poe keskkonnas või arvega tasumise korral Prime Line OÜ arvelduskontole laekumisest arvates.

E-poe hinnad võivad erineda teistest Prime Line OÜ kaupluse hindadest. E-poe hinnad kehtivad Prime Line OÜ poolt väljastatud arve tähtajalisel tasumisel või kohesel tasumisel internetipanga lingiga või kaardimaksega.

Eesti sisestele tellimustele lisandub kulleriga kauba kättetoimetamisel transporditasu olenevalt valitud maakonnast ning kaubast. SmartPOSTI ja Omniva pakiautomaati toimetamisel on tasu 3,60 eurot.

Kaupade ja teenuste eest saab Ostja maksta e-poes internetipankade linkide kaudu, kaardimaksega või Prime Line OÜ poolt väljastatud tellimuse kinnituse alusel ettemaksuga.

Kaupade ja teenuste eest tasumisel internetipanga lingi abil, tuleb väljuda internetipanga lehelt vajutades nupule «Tagasi kaupmehe juurde» .

Kaupade ja teenuste tellimus vormistatakse ja tarnitakse 100% ettemakse puhul.

Ostja tellimus tühistatakse, kui tellimuse saatmisest on möödunud 3 päeva, aga makset ei ole laekunud Müüja arveldusarvele, tühistatakse nimetatud tellimuses olevate kaupade broneering ning makse hilisema laekumise korral Müüja arveldusarvele ei garanteeri Müüja nimetatud toodete saadavust ning seni kehtinud hinda.

 

Tarnetingimused

Kaubale on Teil võimalik ise järgi tulla (Vana-Narva mnt.1/3, Maardu, Harjumaa), saata see pakiautomaati või valida kulleriga kättetoimetamise (Venipak kuller, Kasvumaja/E-poe kuller). Kuller toimetab kauba Teieni maismaatranspordiga.

Eesti sisestele tellimustele lisandub kulleriga kauba kättetoimetamisel transporditasu olenevalt valitud maakonnast ning kaubast. SmartPOSTI ja Omniva pakiautomaati toimetamisel on tasu 3,60 eurot.

 

 

 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.