Väävel 200g

Tootekood: 1Y388119 Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Laos
Väävel on vajalik element elusorganismidele, vajalik valkude ja rasvade sünteesiks.
3,20 €
Kasutamine: Põllumajanduses väetise komponendina, ruumide desinfitseerimiseks, kummi-, lõhkeainete-, pesuvahendite-ja paberitõõstuses, tikkude valmistamisel, väävli ja fosforhappe tootmiseks jne.

KASUTAMINE JA SOOVITUSED: Granuleeritud väävlit kasutatakse pinnase happesuse tõstmiseks, kui muld on tugevalt leeliseline, või soovite kasvatada taimi, millistele meeldib happeline muld, nagu rododendronid ja mustikad. Kui soovite kiireid tulemusi, kasutage väikest osa väävlit.
Granuleeritud väävel palju aeglasemalt mõjutab ja lagundab mulla bakterid. Väävli graanulid soovitatatakse ühtlaselt viia mulda.
Liivastel muldadel vähendage kulunormi ja rasketel savimuldadel - suurendage.
Tavaliselt kasutatakse väävlit desinfitseerimiseks: kasvuhoonetes (enne taimede istutamist või peale saagi koristust), keldrites ja ladudes (enne köögiviljade säilitamist). Peale väävli süütamist eraldub kaaliumdioksiid mis on toksiline kahjuritele. Enne siseruumides kasutamist hermitiseerige ruum. Tavalise kasvuhoone desinfitseerimiseks suurusega 18 m3 (3 × 2 m) kulub 200 g granuleeritud väävlit – valage graanulid mitte põlevasse metallanumasse ja süüdake põlema. Seejärel lahkude koheselt hoonest. Tavaline toimeaeg on kuni 2 päeva. Peale kasutamist ventileerige korralikult ruum.
 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.