Tilkkastmissüsteem ECO-DROP Krooon

Tootekood: 471800 Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Laos

Tilkkastmissüsteem on enimlevinud ja ammu tuntud süsteem taimede kastmiseks. Harrastajate seas on see ka hästi levinud, sest seda on mugav kasutada, säästab aega ja jõudu. Paigaldusega saab igaüks hakkama ja süsteem ei vaja erihooldust.


Ostes tilkkastmissüsteemi koos kastmistaimeriga Kroon saate komplekti hinnast 7% allahindlust.
Soodustuse aktiveerimiseks lisage ostukorvis kupong "Tilkkastmine".


Kastmistaimer on leitav SIIN.

ESTO järelmaks kuumaks al. The total purchase amount is not in the allowed range
45,90 €

Baaskomplekt sobib 4-6 meetrit pikale kasvuhoonele kahe või kolme peenraga.
Komplektis on 60 tilgutit, kuid vajadusel võib kasutada ka väiksema arvuga taimedel.
Kui taimi on aga rohkem, siis saab alati tilguteid juurde osta. Lisatilgutite komplekt on leitav SIIN.

Antud komplekt on mõeldud ühendamiseks veenõuga. Soovi korral on võimalik süsteem ühendada ka veetrassiga. Sellisel juhul on vajalik soetada survealandaja, mis on leitav SIIN.
Samuti on võimalik varustada süsteem taimeriga, mis võimaldab taimede õigeaegset kastmist näiteks Teie puhkuse või äraoleku ajal. Taimer on leitav SIIN.

Komplektist leiate kõik, mis selle süsteemi mugavaks ja pikaajaliseks kasutamiseks vaja läheb.
Mustast polüetüleenist valmistatud voolik ei lase vees vetikatel vohada ja selle must värv soojendab täiendavalt selle sees olevat vett.
Süsteemi alguses paigaldatud filter takistab selle ummistumist. Komplektis on kõik vajalik ühendamiseks ja paigaldamiseks olemas.
Süsteem töötab väga lihtsalt. Vesi jõuab tilgutiteni vabavooluga (selle eelduseks on veenõu mis on maapinnast kõrgemale paigutatud) või veetrassist (kindlasti peaks süsteemi algusesse paigaldama survealandaja).

Tilkkastmissüsteemi paigaldamine on tõhus, sest:

  • Säästab vett - tavapärase kastmisega ei jõua suur osa veest juurteni (kas jääb taimelehtedele või aurustub pinnasel). Tilkkastmissüsteemiga saavutate olulise veesäästu kuna vesi juhitakse otse juurteni.
  • Väetiste sääst – väetis võib kasutada ainult juurtetsoonis, ülejäänud pinnas jääb puutumata.
  • Umbrohu vähenemine – kuna kastetakse vahetult taime juurestikku ja ülejäänud pinnas jääb kuivaks, siis vähendab see umbrohu tekke võimalust.
  • Liigne niiskus väheneb – veekulu kastmisel väheneb ning sellega ka niiskus kasvuhoones (mis võib tekkida liigse vee aurustumisest).
  • Taimed ei saa põletada – päikesele ilmaga võivad veetilgad taimedel sellele kahju tuua, sest võib tekkida nende põletusoht. Tilkkastmisega seda probleemi ei teki.
  • Suurendab aiakultuuride saagikust
  • Vähendab Teie füüsilist koormust
 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.