Tasapinnaline lõikur Pyshka 2tk varrega

Tootekood: FO-1531 Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Laos
Multifunktsionaalne aiatööriist igasuguse pinnase töötlemiseks, alates kõvast kuni pehmeni, sügavaks kobestamiseks, suurte umbrohtude lõikamiseks, umbrohu niitmiseks jne.
Komplektis kaks kõblast (suur ja väike). Samuti on komplektis kaks vart (üks pikkusega 65cm ja teine kokkupandav kogupikkusega 130cm) ning kinnitusvahendid kõpla varrega ühendamiseks.
Selle tasapinnalõikuri lõikeelement on erinevalt teistest legeeritud roostevabast terasest. Pikisuunalisel paindel on lisaks jäikuse andmisele oluline funktsionaalne eesmärk: mulla täiendav kobestamine ja õhutamine.
33,90 €
Ainulaadne kuju ja mugav käepide võimaldavad Teil mulda tõhusalt kobestada, eemaldada umbrohtu maapinnalt, moodustada süvendeid istutamiseks, samuti korraldada reavahesid ja umbrohtu niita.
Tööriist on valmistatud kvaliteetsest terasest. Kõblas kinnitub kindlalt ergonoomilise puidust käepideme külge. Kõblas teenib Teid pikka aega ja lihtsustab oluliselt mulla kobestamist, umbrohu eemaldamist ja taimede eest hoolitsemist.
 
Toode Lõikeosa pikkus, mm Haritava mulla sügavus Varre mõõdud, mm Kaal, kg
Tasapinnaline lõikur Pyshka, suur 230 kuni 15 cm
1300mm
0,9
Tasapinnaline lõikur Pyshka, väike 200 kuni 10 cm
650mm
0,7


 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.