Sipelgapulber Detia 80g

Tootekood: 903552141 Ühik: tk Laoseis:Tellitav
Sipelgapulber Detia on kiire ja tõhus vahend õuesipelgate, v. a. vaaraosipelgad, sihipäraseks tõrjeks hoonetes, teedel ja terrassidel. Pulbrit võib tänu tema koostisele kasutada säästlikult. Üledoseerimine ei suurenda tema toimet. Söötmürk kahjustab putukate närvisüsteemi tänu millele saavutate kiirelt soovitud tulemuse.
3,69 €

Kasutamine
Kui on soov puistada vahendit pinnale, siis raputada sipelgate käiguradadele ja muudele pindadele, kus putukad liiguvad. Põhjalikuks ja kiireks toimeks piisab umbes 10g/m².
Kastmiseks tuleb segada 10g sipelgapulbrit 1L veega. Vedelik valada kohe pärast valmissegamist eelnevalt avatud pesadesse, pinnasepragudesse jm.
Vältimaks pulbri settimist tuleb lahust valamise ajal segada.
Põhjalikuks ja kiireks toimeks piisab umbes 1L/m².

Koostis ja toimeaine
Sipelgapulber sisaldab permetriini 0,5%. Sipelgapulbrile on lisatud rohkem suhkrut, mis muudab selle sipelgatele väga atraktiivseks.

Hoiustamine
Hoida lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas. Tühjad pakendid visata olmeprügi hulka, tootejäägid aga tuleb viia ohtlike jäätmete kogumispunkti.

Keskkonnaohutus
Toode on keskkonnale ohutu ettenähtud kasutamisel. 
 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.