Sipelgapulber Ataka Blue 300g

Sipelgapulber Ataka Blue 300g

Tootekood: AB300HI Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Laos
Seda toodet kasutatakse nii siseruumides (kodus, kontoris, ladudes), hoonetega piirnevatel aladel (vundamentidel) kui ka välitingimustes: terrassidel, rõdudel, sõiduteedel, kõnniteedel, parklates ja garaažides. Kui ilmastikuolud on head surevad sipelgakolooniad pärast toote kasutamist umbes 15 päeva möödudes.
7,60 €
Putukamürk graanulitena, sisaldab toimeaineid: 0,5% tsüpermetriini ja 0,01% geraniooli. 
Kasutusviis: puistata märgatav kogus (umbes 10g) graanuleid 1 m2-le või pesale ja radadele, kus putukad liiguvad. Vajaduse korral protseduuri korrata. 

Ettevaatusabinõud: Hoida kuivas ja jahedas. Hoida laste eest kaitstud kohas. Vältida silma ja nahale sattumist. Pärast käitlemist pesta käed vee ja seebiga. Jäätmete (sealhulgas aegunud) ja konteinerite kõrvaldamine: Mitte kallata kanalisatsiooni. Vältida pinna- ja põhjavee ning pinnase saastumist. Mitte visata munitsipaalprügilatesse. Toote jäätmeid ja mahuteid tuleb käidelda ohtlike jäätmetena. Jäätmete isekäitlemine on keelatud. Kõrvaldage jäätmed vastavalt kohalikele seadustele.
 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.