Poorne tasane kastmisvoolik AQUA-DROP Flat 1/2" - 15m

Poorne tasane kastmisvoolik AQUA-DROP Flat 1/2" - 15m

Tootekood: WADF1/2015 Kaubamärk: Ühik: rull Laoseis:Laos
Poorne kastmisvoolik on konstrueeritud selliselt, et see tagab ühtlase kastmise kogu pikkuse ulatuses. See sobib väga hästi taimedele mis on istutatud ritta (näiteks elupuud). Sobib ka näiteks hekkide ja põõsaste kastmiseks ning taimedele mille lehed ei talu niiskust.
15,40 €

Poorne kastmisvoolik Bradas Aqua-Drop Flat ½", 7,5 m kirjeldus: Poorne kastmisvoolik tagab ühtlase kastmise kogu pikkuse ulatuses vooliku Ø 1/2", pikkus 7,5 m sobib taimedele, mis on istutatud ritta (näiteks elupuud) sobib ka hekkide ja põõsaste kastmiseks ning taimedele, mille lehed ei talu niiskust poorne voolik vähendab veekulu kuni 70% võrreldes traditsioonilise kastmismeetodiga suurema efektiivsuse saavutamiseks võib vooliku kuni 20 cm maasse kaevata (väiksem veekulu, kuna vesi maapinnal ei aurustu) töörõhk 0,7 baari (vooliku võib ühendada ka veenõuga) maksimaalne rõhk 1 baari, suurema rõhu puhul on vaja paigaldada rõhualandaja veekulu 1 m vooliku kohta, 0,76 L - 1,26 L minutis veerõhu 0,7 baari korral ei sobi joogivee tarbeks ja kuuma veega kasutamiseks komplekti kuulub kinnitus kiirliitmiku jaoks ja kork võib pikendada kuni 30 meetrini

 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.