Peenrakast Ergo

Tootekood: 645100 Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Laos

Erinevatel põhjustel on kõrged peenrad aiahuviliste seas aina populaarsemaks läinud. Kevadel soojeneb nendes pinnas kiiremini mis soodustab taimede kiiremat kasvu. Samuti on kõrged peenrad kompaktsed ning nende kõrgus võimaldab mugavamat taimede hooldamist vähendades seeläbi koormust seljale ning selle valu.


Peenrakasti laiuseks on 110cm ning seda on võimalik pikendada 55cm võrra. Pikenduskomplekt on leitav SIIN.

ESTO järelmaks kuumaks al. 0,00 €
42,90 €

Peenrakastid on väga vastupidavad ja lihtsad kasutamises. Valmistatud on nad kõrgekvaliteetsest plastikust Saksamaal. Kokkupandud kujul väga kompaktsed ning seeläbi on neid väga mugav ka sõiduautos transportida. Paigalduseks ei vaja Te täiendavaid tööriistu ning paigalduse ajakulu on ca 5 min.
Ühe peenrakasti laius on 110cm ning kõrgus 25cm.
 
Peenrakasti on võimalik pikendada 55cm võrra paigaldades sellele pikenduskomplekti (komplekti on võimalik soetada SIIN). 
Kui aga soetada kaks või rohkem baaskomplekti, siis on võimalik peenra kõrgust suurendada. Üks täiendav baaskomplekt suurendab kõrgust 25cm võrra.
 
Peenrakasti eelised

  • ergonoomiline töö mugaval kõrgusel
  • dekoratiivne pind puidust tekstuuriga
  • on võimalik suurendada nii pikkust kui kõrgust
  • võib kasutada ka kompostrina
  • ei karda külma
  • UV kaitsega

Toodetud taaskasutatud toorainest mis on ohutu köögiviljade kasvatamisel. 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.