Kihtplastik 4mm soovitud mõõdus

Tootekood: 40000553 Laoseis:Laos
Kui Teil on tekkinud soov või vajadus erimõõtudes kihtplastiku järele, siis võtke meiega kindlasti ühendust. Proovime leida just Teie vajadustele vastava lahenduse.
Polükarbonaat on sertifitseeritud ja on CE märgistusega (CE-märgistus on tootja poolt antud garantii, et toode vastab kõikidele olulistele töötervishoiu ja tööohutuse nõuetele. CE-märgistus seondub ainult ohutusega, sealjuures ei kajasta märk toote kvaliteeti).
Plaadid on UV kaitsekihiga. UV kaitsekihiga märgistatud pool paigaldatakse väljapoole. Antud kihtplastiku peamine erinevus teiste tootjate kihilisest polükarbonaadist seisneb erikaalus (kihtplastiku kvaliteeti mõõdetakse kaalu ja UV kaitsekihi järgi). Mida kergem on kihtplastik, seda madalam on kihtplastiku vastupidavus ja lühem eluiga. Kui antud valdkonna asjatundjad ei soovita me välitingimuste jaoks kasutada 4 mm kihtplastikut kaaluga alla 0,55 kg/m².
Sobib sise ja välitingimustesse.
Kindlasti soovitame äärte kaitseks kasutada U-liiste ja täiendavalt otsateipi. Vajadusel pidage meiega nõu.
 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.