Kasvuhoone YOTA

Kaubamärk: Laoseis:Laos

Kasvuhoone laius on 2 meetrit mis on optimaalne kahe peenra jaoks. Mõlemas kasvuhoone otsas on mugav uks tuulutusaknaga. Antud kasvuhoone on valmistatud tsingitud nelikanttorust mõõtmetega 20x20 mm.

 

Omalt poolt soovitame kindlasti soetada ka kihtplastiku äärte kaitsekomplekti ning selliselt pikendada plastiku eluiga. Komplekt on leitav SIIN.

 

Al. 329,00 €

Valige sobiv parameeter


* Kasvuhoone pikkus

* Kihtplastiku paksus

* Kaarte vahe

Kasvuhoone baaskomplekti pikkus on 4,1 meetrit ning seda on võimalik pikendada 2 meetri võrra. Vajadusel on pikkust võimalik muuta ka 1meetri võrra.
Kasvuhoone baaskomplekti kaared asuvad teineteisest 1meetri kaugusel. Taolise kasvuhoone lumekoormuse taluvus on 160 kg/m2.
Soovi korral on kasvuhoonele võimalik täiendavalt paigaldada lisakaarte komplekt(-id) ja vähendada kaarte kaugus vastavalt kas 0,68 või 0,51 meetrini. Vähema kaarte omavahelise kaugusega suureneb ka lumekoormuse taluvus.
Kui kaarte vahe on 0,68 meetrit kannatab kasvuhoone kuni 240 kg/m² kui aga vähendada kaarte vahe 0,51 meetrini, siis tõuseb lumekoormuse taluvus 320 kg/m²-ni.
Kasvuhoonet on lihtne ise kokku panna.

Pikema kui 10m kasvuhoone ostu soovi korral võtke meiega personaalse pakkumise saamiseks eraldi ühendust.

Suurus
Laius 2m
Pikkus 4m; 6m ...
Kõrgus 2.2m
 
Karkassi spetsifikatsioon
Nelikanttoru Tsingitud teras
Nelikanttoru mõõdud   20x20mm
   
Kihtplastik
Ühe lehe suurus 6000x2100mm
 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.