Kasvuhoone TRJOSHKA (Strong Orbita) karkass

Tootekood: 3011031M Kaubamärk: Ühik: kmpl Laoseis:Laos

Kaasaegne ja vastupidav kasvuhoone harrastajale või asjatundjale.

 

Hind on toodud ainult kasvuhoone karkassile (ilma kihtplastikuta). Kui soovite ka kattematerjali soetada, siis valige selle paksus.

 

Omalt poolt soovitame kindlasti soetada ka kihtplastiku äärte kaitsekomplekti ning selliselt pikendada plastiku eluiga. Komplekt on leitav SIIN.

 

Antud kasvuhoonele kehtib 3 aastane garantii.

ESTO järelmaks kuumaks al. 
Al. 219,00 €

Valige sobiv parameeter


* Kasvuhoone karkassi pikkus

* Kihtplastiku paksus

Kaasaegne ja vastupidav kasvuhoone harrastajale või asjatundjale. Eriti kiidetud mudel Eestis, sest:

  • Hind, kvaliteet ja suurus on hästi paigas
  • Karkass on valmistatud võimendatud tsingitud lehtterasest
  • Suur kandevõime (eelkäijatest „2DUM“ ja „EKO“ 50% suurem)
  • Jõukohane paigaldus
  • Kõrge soojapidavus
  • Saab varustada täiendavate aksessuaaridega ja lisatarvikutega (täiendavad tuulutusaknad, automaatne tuulutusautomaatika, automaatne kastmine)

Komplektis on kõik vajalik kasvuhoone kokkupanemiseks olemas

Tegemist on Eestis juba mitmendat aastat enimmüüdud kasvuhoonega.
Karkassi konstruktsioonis on suuremat koormust saavates kohtades kasutatud laia võimendatud tsingitud lehtterasest valmistatud profiili, mis kannatab raskust kuni 180 kg/m² (võrdub 0,9m värskelt sadanud või 0,45m seisnud lumega). Antud näitaja on 50% kõrgem kui "Trjoshka" mudelite eelkäijatel "Suvila 2DUM" ning „Eko“. Kandevõime veelgi suuremaks muutmiseks võib kattematerjalina kasutada 6mm paksust kihtplastikut.
Kasvuhoone laius on optimaalne kolme peenra jaoks (samuti võib kasutada kahte peenart) ning selle geomeetria on läbimõeldud nii, et seda saab hiljem täiendada erinevate aksessuaaride- ja lisatarvikutega.
Antud kasvuhoone sobib meie kliimasse suurepäraselt kuna on toodetud just meie piirkonna talvede jaoks.
Kasvuhoone kattematerjalina kasutatakse polükarbonaati (kihtplastikut). Antud materjal on kõrge valguse läbilaskevõime- ja hajutamisomadustega, kõrge löögikindlusega, väga hea soojuse isolatsiooni omadustega ning on väga kerge. Lisaks kuuluvad komplekti tihendid uste, tuulutusakende ning otsaseinte tarbeks ja loomulikult paigalduse tarvikud (poldid, mutrid, seibid).
Kasvuhoonet on võimalik paigaldada nii otse maasse kui ka vundamendile.

Kasvuhoone baaspikkus on 4 meetrit ning seda on võimalik pikendada 2 meetri kaupa. Tuginedes meie klientide tagasisidele soovitame alates 6 meetrist paigaldada kasvuhoonele vähemalt kaks täiendavat tuulutusakent. Varustades aknad tuulutusautomaatikaga on sisekliima stabiilsem ning säästetud aja saate mujale pühendada.

Kui soovite soetada ka kasvuhoone kattematerjali, siis tuleks see valida rippmenüüst.
 

 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.