Kasvuhoone TRJOSHKA (Strong Orbita)

Tootekood: 301103M Kaubamärk: Ühik: kmpl Laoseis:Laos

Kaasaegne ja vastupidav kasvuhoone harrastajale või asjatundjale.


Omalt poolt soovitame kindlasti soetada ka kihtplastiku äärte kaitsekomplekti ning selliselt pikendada plastiku eluiga. Komplekt on leitav SIIN.


ESTO järelmaks kuumaks al. 27,73 €
Al. 314,00 €

Valige sobiv parameeter


* Kasvuhoone pikkus

* Kihtplastiku paksus

Kaasaegne ja vastupidav kasvuhoone harrastajale või asjatundjale. Eriti kiidetud mudel Eestis, sest:
  • Hind, kvaliteet ja suurus on hästi paigas
  • Karkass on valmistatud võimendatud tsingitud lehtterasest
  • Suur kandevõime (eelkäijatest „2DUM“ ja „EKO“ 50% suurem)
  • Jõukohane paigaldus
  • Kõrge soojapidavus
  • Saab varustada täiendavate aksessuaaridega ja lisatarvikutega (täiendavad tuulutusaknad, automaatne tuulutusautomaatika, automaatne kastmine)
Komplektis on kõik vajalik kasvuhoone kokkupanemiseks olemas

Kasvuhoone mudel "Trjoshka" ehk Strong või Tugev tuli turule 2013 aastal. Eelistatuim ja armastatuim mudel Eestis ja juba mitmendat aastat järjest on tegemist müügihitiga kohalikul turul.
Karkassi konstruktsioonis on suuremat koormust saavates kohtades kasutatud laia võimendatud tsingitud lehtterasest valmistatud profiili, mis kannatab raskust kuni 180 kg/m2 (võrdub 0,9 m värskelt sadanud või 0,45 m seisnud lumega). Antud näitaja on 50% kõrgem kui "Trjoshka" mudelite eelkäijatel "Suvila 2DUM" ning „Eko“. Tänu uue laiema profiili kasutuselevõtule vähendati võrreldes eelmiste mudelitega detailide arvu, paigaldus läks lihtsamaks ning kandevõime suurenes. Kandevõime veelgi suuremaks muutmiseks võib kattematerjalina kasutada 6mm paksust kihtplastikut. Sealjuures saab kombineerida, näiteks kasutada otsaseintel 4mm paksust kihtplastikut ning katusel 6mm paksust kihtplastikut.
Kasvuhoone laius on optimaalne kolme peenra jaoks (samuti võib kasutada kahte peenart) ning selle geomeetria on läbimõeldud nii, et seda saab hiljem täiendada erinevate aksessuaaride- ja lisatarvikutega.
Antud kasvuhoone sobib meie kliimasse suurepäraselt kuna on toodetud just meie piirkonna talvede jaoks.
Kasvuhoone standardpakendis one polükarbonaat (kihtplastik) paksusega 4mm. Antud materjal on kõrge valguse läbilaskevõime- ja hajutamisomadustega, kõrge löögikindlusega, väga hea soojuse isolatsiooni omadustega ning on väga kerge. Lisaks kuuluvad komplekti tihendid uste, tuulutusakende ning otsaseinte tarbeks ja loomulikult paigalduse tarvikud (poldid, mutrid, seibid).
Kasvuhoonet on võimalik paigaldada nii otse maasse kui ka vundamendile.

Kasvuhoone baaspikkus on 4 meetrit ning seda on võimalik pikendada 2 meetri kaupa. Tuginedes meie klientide tagasisidele soovitame alates 6 meetrist paigaldada kasvuhoonele vähemalt kaks täiendavat tuulutusakent. Varustades aknad tuulutusautomaatikaga on sisekliima stabiilsem ning säästetud aja saate mujale pühendada.

Pikema kui 10m kasvuhoone ostu soovi korral võtke meiega personaalse pakkumise saamiseks eraldi ühendust.
 
Suurus
Laius 3m
Pikkus 4m; 6m; 8m ...
Kõrgus 2.1m
   
Karkassi spetsifikatsioon
Profiil Tsingitud teras
Lumekoormuse taluvus   180 kg/m2
Profiili mõõdud 60x20mm, 44x15mm
Kaarte vahe 1m
   
Kihtplastik
Ühe lehe suurus 2100x6000mm
Paksus 4mm, 6mm
 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.