Kasvuhoone STRELKA 3 karkass

Tootekood: 3011301M Kaubamärk: Ühik: kmpl Laoseis:Laos

Kasvuhoone "Strelka 3" sobib ideaalselt lumerohkete talvede jaoks kuna oma tilgakuju tõttu on tema lumetaluvuse näitajad oluliselt kõrgemad võrreldes teiste kasvuhoonetega.

 

Hind on toodud ainult kasvuhoone karkassile (ilma kihtplastikuta). Kui soovite ka kattematerjali soetada, siis valige selle paksus.

 

Omalt poolt soovitame kindlasti soetada ka kihtplastiku äärte kaitsekomplekti ning selliselt pikendada plastiku eluiga. Komplekt on leitav SIIN.

 

Antud kasvuhoonele kehtib 3 aastane garantii.

ESTO järelmaks kuumaks al. 40,06 €
Al. 459,00 €

Valige sobiv parameeter


* Kihtplastiku paksus

* Kasvuhoone karkassi pikkus

Kasvuhoone kandevõime on 360 kg/m2 mis võrdub umbes 1,8m värske või 0,9m seisnud lumega. Kasvuhoone karkass on valmistatud tugevast tsingitud profiilist.Kasvuhoone kõrgus (2,4 m) sobib hästi kõrgete taimede kasvatamiseks ning laius on optimaalne kahe või kolme peenra jaoks.
Kasvuhoone standardpakendis on kvaliteetne kihtplastik paksusega 4mm. Antud materjal on kõrge valguse läbilaskevõime- ja hajutamisomadustega, kõrge löögikindlusega, väga hea soojuse isolatsiooni omadustega ning on väga kerge. Lisaks kuuluvad komplekti tihendid uste, tuulutusakende ning otsaseinte tarbeks ja loomulikult paigalduse tarvikud (poldid, mutrid, seibid).
Kasvuhoonet on võimalik paigaldada nii otse maasse kui ka vundamendile.
Kasvuhoone pikkust on võimalik pikendada 2 meetri kaupa. Soovitame alates 6 meetrist paigaldada kasvuhoonele täiendav tuulutusaken (või isegi mitu).

Kui soovite soetada ka kasvuhoone kattematerjali, siis tuleks see valida rippmenüüst.

 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.