Kasvuhoone STRELKA 3

Tootekood: 301130M Kaubamärk: Ühik: kmpl Laoseis:Laos

Kasvuhoone "Strelka 3" sobib ideaalselt lumerohkete talvede jaoks kuna oma tilgakuju tõttu on tema lumetaluvuse näitajad oluliselt kõrgemad võrreldes teiste kasvuhoonetega.

 

Omalt poolt soovitame kindlasti soetada ka kihtplastiku äärte kaitsekomplekti ning selliselt pikendada plastiku eluiga. Komplekt on leitav SIIN.

ESTO järelmaks kuumaks al. 45,83 €
Al. 519,00 €

Valige sobiv parameeter


* Kasvuhoone pikkus

* Kihtplastiku paksus

Kasvuhoone kandevõime on 360 kg/m2 mis võrdub umbes 1,8m värske või 0,9m seisnud lumega. Kasvuhoone karkass on valmistatud tugevast tsingitud profiilist.Kasvuhoone kõrgus (2,4 m) sobib hästi kõrgete taimede kasvatamiseks ning laius on optimaalne kahe või kolme peenra jaoks.
Kasvuhoone standardpakendis on kvaliteetne kihtplastik paksusega 4mm. Antud materjal on kõrge valguse läbilaskevõime- ja hajutamisomadustega, kõrge löögikindlusega, väga hea soojuse isolatsiooni omadustega ning on väga kerge. Lisaks kuuluvad komplekti tihendid uste, tuulutusakende ning otsaseinte tarbeks ja loomulikult paigalduse tarvikud (poldid, mutrid, seibid).
Kasvuhoonet on võimalik paigaldada nii otse maasse kui ka vundamendile.
Kasvuhoone pikkust on võimalik pikendada 2 meetri kaupa. Soovitame alates 6 meetrist paigaldada kasvuhoonele täiendav tuulutusaken (või isegi mitu).

Pikema kui 10m kasvuhoone ostu soovi korral võtke meiega personaalse pakkumise saamiseks eraldi ühendust.Suurus
Laius 3m
Pikkus 4m; 6m; 8m ...
Kõrgus 2.4m
   
Karkassi spetsifikatsioon
Profiil Tsingitud teras
Lumekoormuse taluvus   360 kg/m2
Profiili mõõdud 60x20mm
Kaarte vahe 1m
   
Kihtplastik
Ühe lehe suurus 2100x6000mm
Paksus 4mm, 6mm
 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.