Kasvuhoone pesuvahend vahaga Krooon

Tootekood: 1YK500 Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Laos Tarneaeg Teieni: 1-4 päeva
Antud puhastusvahend on spetsiaalselt välja töötatud plastikust (polükarbonaat k.a.) pindade puhastamiseks ja kaitseks ilma UV-katet kahjustamata. Sobib kõikide plastik- ja värvitud pindade puhastamiseks ja on keskkonnasõbralik.
10,20 € 8,16 €
Kihtplasiku pesuhavend vahaga - katuse pesuvahend
Antud pesuvahend on spetsiaalselt välja töötatud plastikust pindade puhastamiseks ja kaitseks ilma UV-katet kahjustamata. Sobib kõikide plastik- ja värvitud pindade puhastamiseks (näiteks kasvuhooned, varikatused, katused jne). 95% pesuvahendi komponentidest on kergesti biolagunevad. Vahakihi mõjul muutuvad järgmised puhastamised tõhusamaks ja puhastatud pinnale tekib läige.

Kasutamine:
Lahustage pool pudelit ainet 10L vees. Kandke käsna- või lapiga töölahus puhastatavale pinnale. Loputage veega. Kontsentraat on mõeldud 20L töölahuse valmistamiseks.


Toote pH 5,5; 500ml
Koostisosade nimetused (vastavalt direktiividele 648/2004/Eü , 907/2006/Eü):
AQUA, BUTOXYDIGLYCOL, Fatty acids, C18 unsatd., reaction products with triethanolamine, di-Me sulfate-quaternized, TRIDECETH-3, 1-Propanaminium, 3-amino-N-(carboxymethyl)-N,N-dimethyl-, N-(C8-18(even numbered) and C18 unsaturated acyl) derivs., hydroxides, inner salts, TRISODIUM DICARBOXYMETHYL ALANINATE, PHENOXYETHANOL, ACETIC ACID, DIETHYLHEXYL CARBONATE, Aminomodified Polydimethylsiloxane Siloxanes andSilicones, 3-[(2-aminoethyl)amino]propyl Me, di-Me, hydroxy-terminated.

 


 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.