Kasvuhoone ORBITA (Strong Light) karkass

Tootekood: 3011101M Kaubamärk: Ühik: kmpl Laoseis:Laos

Kasvuhoone Orbita (Strong Light) on kasvuhoone Trjoshka lihtsustatud variant.

 

Hind on toodud ainult kasvuhoone karkassile (ilma kihtplastikuta). Kui soovite ka kattematerjali soetada, siis valige selle paksus.

 

Omalt poolt soovitame kindlasti soetada ka kihtplastiku äärte kaitsekomplekti ning selliselt pikendada plastiku eluiga. Komplekt on leitav SIIN.

 

 

 

ESTO järelmaks kuumaks al. 13,01 €
Al. 149,00 €

Valige sobiv parameeter


* Kihtplastiku paksus

* Kasvuhoone karkassi pikkus

Kasvuhoone Orbita (Strong Light) on kasvuhoone Trjoshka lihtsustatud variant. Peamine erinevus kasvuhoonest Trjoshka on tema lumekoormuse taluvus. Kui Trjoshka mudelil on see kuni 180 kg/m2, siis Orbita mudelil on selleks 50 kg/m2. Lumekoormuse alanemine on tingitud sellest, et antud kasvuhoonel ei ole komplektis kaarte tugevdusi. Lisaks ei kuulu komplekti ka tihendid. Antud lisavarustus on võimalik aga juurde soetada.

Talvel tuleb kindlasti kasvuhoonet jälgida. Kui maha on sadanud lumi, siis tuleks kasvuhoone sellest puhastada. Kindlasti oleks vaja kasvuhoone talvel täiendavalt toestada.

Kasvuhoone laius on optimaalne kolme peenra jaoks (samuti võib kasutada kahte peenart) ning selle geomeetria on läbimõeldud nii, et seda saab hiljem täiendada erinevate aksessuaaride- ja lisatarvikutega.

Kasvuhoone standardpakendis on kihtplastik paksusega 4 mm. Antud materjal on kõrge valguse läbilaskevõime- ja hajutamisomadustega, kõrge löögikindlusega, väga hea soojuse isolatsiooni omadustega ning on väga kerge. Samuti kuuluvad komplekti paigalduse tarvikud (poldid, mutrid, seibid).

Kasvuhoonet on võimalik paigaldada nii otse maasse kui ka vundamendile. Soovi korral on võimalik tellida paigaldus meie meeskonnalt.

Kasvuhoone baaspikkus on 4 meetrit ning seda on võimalik pikendada 2 meetri kaupa. Tuginedes meie klientide tagasisidele soovitame alates 6 meetrist paigaldada kasvuhoonele vähemalt kaks täiendavat tuulutusakent. Varustades aknad tuulutusautomaatikaga on sisekliima stabiilsem ning säästetud aja saate mujale pühendada.

Kui soovite soetada ka kasvuhoone kattematerjali, siis tuleks see valida rippmenüüst.

 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.