Kasvuhoone ORBITA (Strong Light)

Tootekood: 301110M Kaubamärk: Ühik: kmpl Laoseis:Laos

Kasvuhoone Orbita (Strong Light) on kasvuhoone Trjoshka lihtsustatud variant.


Omalt poolt soovitame kindlasti soetada ka kihtplastiku äärte kaitsekomplekti ning selliselt pikendada plastiku eluiga. Komplekt on leitav SIIN.

ESTO järelmaks kuumaks al. 20,19 €
Al. 229,00 €

Valige sobiv parameeter


* Kasvuhoone pikkus

* Kihtplastiku paksus

Kasvuhoone Orbita (Strong Light) on kasvuhoone Trjoshka lihtsustatud variant. Peamine erinevus kasvuhoonest Trjoshka on tema lumekoormuse taluvus. Kui Trjoshka mudelil on see kuni 180 kg/m2, siis Orbita mudelil on selleks 50 kg/m2. Lumekoormuse alanemine on tingitud sellest, et antud kasvuhoonel ei ole komplektis kaarte tugevdusi. Lisaks ei kuulu komplekti ka tihendid. Antud lisavarustus on võimalik aga juurde soetada.

Talvel tuleb kindlasti kasvuhoonet jälgida. Kui maha on sadanud lumi, siis tuleks kasvuhoone sellest puhastada. Kindlasti oleks vaja kasvuhoone talvel täiendavalt toestada.

Kasvuhoone laius on optimaalne kolme peenra jaoks (samuti võib kasutada kahte peenart) ning selle geomeetria on läbimõeldud nii, et seda saab hiljem täiendada erinevate aksessuaaride- ja lisatarvikutega.

Kasvuhoone standardpakendis on kihtplastik paksusega 4 mm. Antud materjal on kõrge valguse läbilaskevõime- ja hajutamisomadustega, kõrge löögikindlusega, väga hea soojuse isolatsiooni omadustega ning on väga kerge. Samuti kuuluvad komplekti paigalduse tarvikud (poldid, mutrid, seibid).

Kasvuhoonet on võimalik paigaldada nii otse maasse kui ka vundamendile. Soovi korral on võimalik tellida paigaldus meie meeskonnalt.

Kasvuhoone baaspikkus on 4 meetrit ning seda on võimalik pikendada 2 meetri kaupa. Tuginedes meie klientide tagasisidele soovitame alates 6 meetrist paigaldada kasvuhoonele vähemalt kaks täiendavat tuulutusakent. Varustades aknad tuulutusautomaatikaga on sisekliima stabiilsem ning säästetud aja saate mujale pühendada.

Pikema kui 10m kasvuhoone ostu soovi korral võtke meiega personaalse pakkumise saamiseks eraldi ühendust KONATAKTIVORMI kaudu.

Suurus
Laius 3m
Pikkus 4m; 6m; 8m ...
Kõrgus 2.1m
   
Karkassi spetsifikatsioon
Profiil Tsingitud teras
Lumekoormuse taluvus   50 kg/m2
Profiili mõõdud 60x20mm, 44x15mm
Kaarte vahe 1m
   
Kihtplastik
Ühe lehe suurus 2100x6000mm
Paksus 4mm, 6mm
 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.