Kasvuhoone OPTIMA

Tootekood: 301107M Kaubamärk: Ühik: kmpl Laoseis:Tellitav Tarneaeg Teieni: 7 päeva

Ideaalne valik eriti nõudlike kasutajate jaoks – kasvuhoone ei vaja talvel täiendavat hooldust.

 

Omalt poolt soovitame kindlasti soetada ka kihtplastiku äärte kaitsekomplekti ning selliselt pikendada plastiku eluiga. Komplekt on leitav SIIN.

ESTO järelmaks kuumaks al. 49,36 €
Al. 559,00 €

Valige sobiv parameeter


* Kasvuhoone pikkus

* Kihtplastiku paksus

Sobib paigaldamiseks mererannikule, saartele ja tuulerohketes piirkondades, sest:

  • Suur kandevõime, kuni 280 kg/m2
  • Karkass on valmistatud võimendatud tsingitudlehtterasest (mis sai projekteeritud väga suurte koormuste talumiseks)
  • Peab vastu kuni 26 m/s puhuvale tuulele
  • Jõukohane paigaldus
  • Saab varustada täiendavate aksessuaaridega ja lisatarvikutega (täiendav tuulutusaken, automaatne tuulutusautomaatika, automaatne kastmine)

Kasvuhoone karkass on valmistatud tugevdatud tsingitud terasprofiilist (60x20mm), mis talub lumekoormust kuni 280 kg/m2 (vastab ligikaudu 0,7m paksusele äravajunud lumele ning 1,4 värskelt sadanud lumele). Iga kaar eraldi talub koormust kuni 500 kg. Kandevõime ja soojapidavuse suurendamiseks võib kasutada 6mm paksust kihtplastikut.

Kasvuhoonet on võimalik paigaldada nii otse maasse kui ka vundamendile. Kasvuhoone karkassi kinnitamiseks maasse kasutatakse spetsiaalseid T-kujulisi otsi.

Kasvuhoone laius on optimaalne kolme peenra jaoks (samuti võib kasutada kahte peenart) ning selle geomeetria on läbi mõeldud nii, et seda saab hiljem täiendada erinevate aksessuaaride- ja lisatarvikutega.

Kasvuhoone standardpakendis on kvaliteetne kihtplastik paksusega 4mm. Antud materjal on kõrge valguse läbilaskevõime- ja hajutamisomadustega, kõrge löögikindlusega, väga hea soojuse isolatsiooniomadustega ning on väga kerge. Lisaks kuuluvad komplekti tihendid uste, tuulutusakende ning otsaseinte tarbeks ja loomulikult paigalduse tarvikud (poldid, mutrid, seibid).
Kasvuhoonet on võimalik pikendada 2 meetri kaupa. Kasvuhoone mõlemas otsas on uksed ja aknad tuulutamise jaoks. Tuginedes meie klientide tagasisidele soovitame alates 6 meetrist paigaldada kasvuhoonele vähemalt kaks täiendavat tuulutusakent. Varustades aknad tuulutusautomaatikaga on sisekliima stabiilsem ning säästetud aja saate mujale pühendada.

Pikema kui 10m kasvuhoone ostu soovi korral võtke meiega personaalse pakkumise saamiseks eraldi ühendust.

Suurus
Laius 3m
Pikkus 4m; 6m; 8m ...
Kõrgus 2.1m
   
Karkassi spetsifikatsioon
Profiil Tsingitud teras
Lumekoormuse taluvus   280 kg/m2
Profiili mõõdud 60x20mm
Kaarte vahe 1m
   
Kihtplastik
Ühe lehe suurus 2100x6000mm
Paksus 4mm, 6mm
 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.