Kasvuhoone BETTA

Kaubamärk: Laoseis:Laos

Antud kasvuhoone on valmistatud tsingitud nelikanttorust mõõtmetega 25x25 mm. Kasvuhoone laius on 3 meetrit mis on optimaalne kahe või kolme peenra jaoks.


Omalt poolt soovitame kindlasti soetada ka kihtplastiku äärte kaitsekomplekti ning selliselt pikendada plastiku eluiga. Komplekt on leitav SIIN.

Al. 339,00 € 309,00 €

Valige sobiv parameeter


* Kasvuhoone pikkus

* Kihtplastiku paksus

* Kaarte vahe

Tegemist on kõige optimaalsema kasvuhoone laiusega. Mõlemas kasvuhoone otsas on mugav uks tuulutusaknaga.
Kasvuhoonet on võimalik pikendada 2 meetri võrra. Vajadusel on pikkust võimalik muuta ka 1 meetri võrra. Kasvuhoone baaskomplekti kaared asuvad teineteisest 1 meetri kaugusel. Taolise kasvuhoone lumekoormuse taluvus on 50 kg/m². Soovi korral on kasvuhoonele võimalik täiendavalt paigaldada lisakaarte komplekt(-id) ja vähendada kaarte kaugus vastavalt kas 0,68 või 0,51 meetrini. Vähema kaarte omavahelise kaugusega suureneb ka lumekoormuse taluvus.
Kui kaarte vahe on 0,68 meetrit kannatab kasvuhoone kuni 70 kg/m² kui aga vähendada kaarte vahe 0,51 meetrini, siis tõuseb lumekoormuse taluvus 90 kg/m²-ni.
Kasvuhoonet on lihtne ise kokku panna.

Komplekti ei kuulu kasvuhoone tihendikomplekt.
Pikema kui 10m kasvuhoone ostu soovi korral võtke meiega personaalse pakkumise saamiseks eraldi ühendust.Suurus
Laius 3m
Pikkus 4m; 6m ...
Kõrgus 2.1m
 
Karkassi spetsifikatsioon
Nelikanttoru Tsingitud teras
Nelikanttoru mõõdud   25x25mm
   
Kihtplastik
Ühe lehe suurus 6000x2100mm
 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.