Kastmiskott Treegator Jr. Pro pruun

Tootekood: 60000010 Ühik: tk Laoseis:Laos
Treegator kastmiskott võimaldab inimese sekkumiseta puude ja põõsaste kastmist. Tegu on veeanumaga PVC materjalist mis asetatakse puutüve ümber ning mis omakorda niisutab selle ümber olevat maapinda. Kastmiskott ei niisuta maapinda üleliia üle, säästab vett ning jaotab vett ühtlaselt. Samuti vähendab vee aurustumist ja umbrohu tekkimise võimalust.
33,60 €
On olemas kahte tüüpi kastmiskotte. Esimene (antud toode) on päästerõnga kujuline (mahutavus 57 liitrit) mis sobib rohkem põõsastele, kuid võib kasutada ka puudel. Teine on vertikaalse kujuga kott (mahutavus 76 liitrit ja kõrgus 60cm) mis sobib rohkem puudele. Puutüvi toimib toetusena niung seetõttu kasutatakse seda tugevamatel puudel (tüve läbimõõt alates 2,5 cm).
Kaks kotti on võimalik ka omavahel ühendada suurendades sellega kottide kogumahtu. Kastmiskotti on lihtne paigaldada ning hiljem ka mujale paigaldada. Vee täitmine on väga lihtne.
Kott tühjeneb 5 kuni 9 tunni jooksul, tühjenemise kiirust ei saa reguleerida


 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.