Käsikultivaator Tornadica

Tootekood: TOR-32CUL Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Tellitav
Muutke oma aiatööd kiiremaks ja lihtsamaks uuendusliku käsikultivaatoriga Tornadica. Seda on võimalik kasutada maa kaevamiseks, kobestamiseks ja umbrohu eemaldamiseks.
28,90 €
Käsikultivaatoriga Tornadica saate oma aias maad harida, kaevata või umbrohtu eemaldada püsti seistes. Kuna Te ei pea töötamise ajal kummardama, küürutama või põlvitama, tunnete väiksemat väsimust, olete kiirem ja palju tõhusam.
Ergonoomiline disain muudab aiatööd valutuks. Tornadica käsikultivaator on loodud muutma Teie aiatööd seljale ja liigestele valutuks.
Selle ergonoomiline disain jaotab koormuse ühtlaselt käte, selja, õlgade ja jalgade vahel
Reguleeritava teleskoopvarre saab seada kolme erinevasse asendisse vastavalt Teie pikkusele ja vajadustele
Selle kumera käepidemega saab töö tehtud vaid ühe keerava liigutusega
Spiraalharud tungivad igat tüüpi pinnasesse (kõva, kuiv, kivine, liivane)
Eemaldage umbrohi või harige pinnast vaid kolme lihtsa liigutusega. Käsikultivaatori saladus peitub selle spiraalharudes, mis võivad tungida kuni 20 cm sügavusele maa sisse ning eemaldada umbrohtu ilma põllukultuure kahjustamata. Eemaldage umbrohi või kaevake pinnast vaid kolme lihtsa liigutusega.
Kultivaator kaalub vaid 2,4 kg. Saate valida kolme kõrgusastme vahel vahemikus 85 kuni 103 cm. See teenib Teid aastaid. See on vastupidav ja valmistatud kvaliteetsest käsitsi sepistatud terasest. Tänu selle kokkupandavale auhinnatud disainile saate seda hoida veelgi väiksemates aiakuurides või hõlpsalt kaasas kanda.


 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.