Dekoratiivne rest 40x40cm

Tootekood: 1200540 Ühik: tk Laoseis:Tellitav
Väga vastupidav dekoratiivne rest mille äärtesse on võimalik paigaldada ka liist. Resti ei ole vaja maasse kaevata mis teeb paigaldamise väga lihtsaks. Resti äär annab sellele tervikliku väljanägemise ning hõlbustab näiteks kärude vms pealesõitu.
2,50 €

Valige sobiv parameeter


* Värvus

Antud moodulresti saab kasutada näiteks puhkeala loomiseks. See on ruudukujuline (400x400x18mm) ning mitut värvi. Antud rest talub kuni 1,5 tonni jaotatud koormust ühele ruutmeetrile. Kui resti istutada muru, siis kaitseb see ka muru selle äratallamise eest. Resti võib kasutada:
  • Spordirajatised - tänu oma tugevale konstruktsioonile saab resti kasutada näiteks mini-jalgpalli mängimiseks. Vihmase ilma korral ei jää restile vihma ning sinna ei kogune loike.
  • Suvilad - seda saab kasutada näiteks suvilas tee ehituseks. Sellisel teel ei saa Te mitte ainult jalutada ja joosta vaid ka sõita jalgrattaga või käruga, kartmata, et muruga midagi juhtub.
  • Laste mänguväljakud
  • Muud võimalused - näiteks basseinipiirkond või grillimisala.

NB! Resti ääred ning nurgad ei kuulu vaikimis komplekti ja need tuleb soetada eraldi. Soovi korral küsige neile eraldi hinnapakkumist.
 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.