Aknaavaja VENTOMAX

Tootekood: 50010 Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Tellitav Tarneaeg Teieni: 14-28 päeva
VENTOMAX - kõrge korrosioonikaitse niisketes tingimustes
28,75 €
VENTOMAX – kõrge korrosioonikaitse.
Automaatne aknaavaja Ventomax on oma mõõtmetelt küll väike, kuid võimas. Mitmete aastate jooksul on ta kinnitanud oma head kvaliteeti ning pikka eluiga. Avajas on kasutusel standardne hüdrauliline silinder mis on end kvaliteetse tootena tõestanud.
Unikaalne avaja konstruktsioon on tehtud selliselt, et silinder paikneb alati kasvuhoone sees vaatamata tuulutusakna enda paigutusele. See võimaldab avajal õigeaegselt reageerida kasvuhoone sees olevale temperatuurile. Kui temperatuur tõuseb avab avaja akna. Kui hüdraulilist silindrit mõjutaks madalam välistemperatuur ei saaks avaja akent õigel ajal avada ning kasvuhoone sees olev temperatuur tõuseks üsna kõrgele.

KÕRGE KORRSIOONIKAITSE
Kõrgele avamise võimalus võimaldab suvekuudel maksimaalselt tuulutusakent avada. Mida kõrgemale aken avaneb seda paremini toimib kasvuhoones õhuringlus. Avaja on oma konstruktsioonilt väga lihtne ning võimaldab seadistada millal peaks ta  reageerima ümbritseva keskkonna temperatuurile. See võimaldab valida optimaalse temperatuuri teie taimede jaoks.
Tsingiga galvaniseeritud rohelist värvi aknaavaja Ventomax omab väga head roostekaitset mis garanteerib väga pika eluea.
 


Materjal Electro tsingitud teras
Avamise jõud 7 kg
Avamise temperatuurivahemik   17 – 25 ºC
Maksimaalne avamine 45 cm
Standardne viimistlus Olive-roheline
 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.