Aknaavaja UNIVENT

Tootekood: 50801 Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Laos
UNIVENT – kasvuhoone tuulutusakende automaatne avaja ka kasvulavadele
29,80 €
Kasvuhoone tuulutusakende automaatne avaja Univent on kompaktne ja võimas avaja. Avajas on kasutusel laialdaselt tuntud standardne hüdrauliline silinder mis on end mitme aasta jooksul kvaliteetse tootena tõestanud.
Univent aknaavaja on väga universaalne. Tema peamisteks omadusteks on:
  • Kompaktsus
  • Uuenduslik ja lihtne paigaldussüsteem
  • Kaksikvedru
  • Sobib paigaldamiseks ka uksele
Innovaatiline paigaldussüsteem võimaldab avaja ühe otsa väga lihtsalt avada. Te ei vaja eraldi tööriistu. Te teete avaja ühest otsast lahti ning niimoodi avaneb Teile kasvuhoone uks (isegi juhul kui aken/uks on kinnises asendis). Lihtsalt ühendage üks avaja ots lahti ning avage uks!
Avaja konstruktsioon võimaldab kergelt paigaldada sellele ka tugevama vedru, selleks et saavutada suuremat sulgemisjõudu. Automaatset avajat Univent on võimalik kasutada mitmes kohas, kuid kõige levinumad on:
  • Kasvuhoone tuulutusaknad nii katusel kui ka külgedel. Nii nagu ka teisi automaatseid avajaid saab Univent avajat kasutada kasvuhoonete akende avamiseks. Topeltvedru olemasolu võimaldab seda avajat väga edukalt kasutada kergetel akendel mis ise enda jõuga ei pruugi sulguda.
  • Väikeste kasvuhoonete kaaned (näiteks väiksed kasvulavad). Tänu oma kompaktsele konstruktsioonile sobib Univent avaja väga hästi kasvulavade kaante automaatseks avamiseks ja sulgemiseks. Avaja ei võta kasvuhoones peaaegu üldse ruumi jättes omakorda taimedele rohkem ruumi. Lisaks sellele võimaldab lihtne avamissüsteem kiiret ligipääsu taimede juurde.
  • Uksed. Tänu avamise lihtsusele sobib Univent avaja väga hästi ka kasvuhoone ustele. See võib osutuda vajalikuks näiteks juhul kui Teie kasvuhoonel ei ole täiendavaid tuulutusaknaid või täiendavaks õhuringluseks. Tänu easy-clip süsteemile juurdepääs läbi ukse muutub palju lihtsamaks kiiremaks.


Materjal Alumiinium
Avamise jõud 7 kg
Avamise temperatuurivahemik    17 – 25 ºC
Maksimaalne avamine 45 cm
Standardne viimistlus Metallik (värvimata)
 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.