Aknaavaja THERMOVENT Krooon

Tootekood: 50030 Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Laos

THERMOVENT – sujuv temperatuuri reguleerimine.


Ostes 2 või rohkem Thermovent avajat saate 5% lisaallahindlust. Soodustuse aktiveerimiseks lisage ostukorvis kupong "AVAJA".

22,90 €
Vastupidav aknaavaja THERMOVENT on valmistatud terasest ning kaetud alumiiniumi-tsinkkattega. Seetõttu on ta väga tõhus ja hea korrosioonikaitsega. Nagu kõikides teistes väikestes aknaavajates kasutatakse ka selles standardset hüdraulilist silindrit.
Antud avaja konstruktsioon on tehtud selliselt, et silinder paikneb alati kasvuhoone sees vaatamata tuulutusakna enda paigutusele. See võimaldab avajal õigeaegselt reageerida kasvuhoone sees olevale temperatuurile. Kui temperatuur tõuseb avab avaja akna. Kui hüdraulilist silindrit mõjutaks madalam välistemperatuur ei saaks avaja akent õigel ajal avada ning kasvuhoone sees olev temperatuur tõuseks üsna kõrgele.

SUJUV TEMPERATUURI REGULEERIMINE
Selleks, et tagada efektiivne õhuringlus kasvuhoones saab avaja tõsta tuulutusakna üsna kõrgele. See aitab suvekuudel kasvuhoones kasvavatel taimedel palavusega toime tulla kuna mida soojem on kasvuhoones seda rohkem avaja tuulutusakent avab. Thermovent aknaavaja võimaldab sujuvalt ja lihtsalt reguleerida temperatuuri alates millest hakkab silinder tuulutusakent avama. See kindlustab kasvuhoones kasvavate taimede jaoks optimaalse temperatuuri.
Alumiinium-tsinkkate võimaldab kaitsta avajat rooste eest ja pikendab selle eluiga.
 


Materjal Alumiinium-tsingitud teras
Avamise jõud 7 kg
Avamise temperatuurivahemik   17 – 25ºC
Maksimaalne avamine 45 cm
Standardne viimistlus Metallik (värvimata)
 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.