Aknaavaja SESAM SPIRO

Tootekood: 50040 Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Tellitav Tarneaeg Teieni: 14-28 päeva
SESAM SPIRO – avaja on varustatud termomeetriga
27,85 €
Sesam Spiro automaatse aknaavaja kvaliteeti rõhutab fakt, et see on valmistatud roostevabast terasest. Lisaks on avajas kasutusel standardne hüdrauliline silinder mis on end kvaliteetse tootena tõestanud.
Unikaalne avaja konstruktsioon on tehtud selliselt, et silinder paikneb alati kasvuhoone sees vaatamata tuulutusakna enda paigutusele. See võimaldab avajal õigeaegselt reageerida kasvuhoone sees olevale temperatuurile. Kui temperatuur tõuseb avab avaja akna. Kui hüdraulilist silindrit mõjutaks madalam välistemperatuur ei saaks avaja akent õigel ajal avada ning kasvuhoone sees olev temperatuur tõuseks üsna kõrgele.
Sesam Spiro aknaavaja võimaldab sujuvalt ja lihtsalt reguleerida temperatuuri alates millest hakkab silinder tuulutusakent avama. See kindlustab kasvuhoones kasvavate taimede jaoks optimaalse temperatuuri.
 
AVAJA ON VARUSTATUD TERMOMEETRIGA
Sesam Spiro aknaavaja hüdrauliline silinder on eraldi varustatud termomeetriga mis võimaldab Teil jälgida silindri täitemassi temperatuuri. Roostevaba teras annab hea kaitse rooste eest ning pikendab toote eluiga


Materjal Roostevaba teras
Avamise jõud 7 kg
Avamise temperatuurivahemik   17 – 25 ºC
Maksimaalne avamine 45 cm
Standardne viimistlus Metallik (värvimata)
 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.