Aknaavaja OPTIVENT

Tootekood: 50071 Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Tellitav Tarneaeg Teieni: 14-28 päeva
OPTIVENT – optimaalne temperatuuri kontroll
29,65 €
Optivent on kõige kindlam aknaavaja väikeste avajate segmendis. Hüdraulilise silindri varras on kaitstud alumiiniumist korpusega. Tänu sellele on avajat võimalik kasutada tolmustes tingimustes. Samuti on seda võimalik kasutada loomadega samades ruumides kus on väga niiske või tolmune keskkond.
Nii nagu ka teistes väiksemates aknaavajates on ka siin kasutusel standardne hüdrauliline silinder. Avajat on võimalik kasutada nii väikestel akendel kui ka vertikaalselt paigaldatud akendel (selliselt paigaldatud akende kaal ei aita akent loomulikult sulgeda ning Optivent aknaavaja on sellises olukorras hea abiline).
 
OPTIMAALNE TEMPERATUURI KONTROLL
Avaja konstruktsioon võimaldab Teil väga lihtsalt reguleerida temperatuuri millal aken avada tuleks ning seeläbi on tagatud keskkonna optimaalne temperatuur. See mugav funktsioon on silindri paigalduse konstruktsiooni sisse ehitatud.
Avaja töökindluse suurendamiseks on selle konstruktsioon tehtud selliselt, et silinder paikneb alati kasvuhoone sees vaatamata tuulutusakna enda paigutusele. See võimaldab avajal õigeaegselt reageerida kasvuhoone sees olevale temperatuurile. Kui temperatuur tõuseb avab avaja akna. Kui hüdraulilist silindrit mõjutaks madalam välistemperatuur ei saaks avaja akent õigel ajal avada ning kasvuhoone sees olev temperatuur tõuseks üsna kõrgele
Materjal Alumiinium
Avamise jõud 6,5 kg
Avamise temperatuurivahemik   17 – 25 ºC
Maksimaalne avamine 45 cm
Standardne viimistlus Metallik (värvimata)
 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.