Aknaavaja GIGAVENT

Tootekood: 50067 Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Tellitav Tarneaeg Teieni: 14-28 päeva
GIGAVENT – suur kohanemisvõime
ESTO järelmaks kuumaks al. 11,34 €
129,99 €
Gigavent aknaavaja on kõige suurem ja tugevam meie poolt pakutavatest aknaavajatest. Tänu oma suurele hüdraulilisele silindrile on ta võimeline tõstma väga suuri ja raskeid aknaid.
Hüdrauliline silinder on spetsiaalne silinder mis omab optimaalset soojusülekannet tänu oma 12 väljaulatuvale ribile. See võimaldab temperatuuri muutumise korral avajal väga kiirelt sellele reageerida.
Gigavent aknaavaja on varustatud unikaalse dempfriga (amortisaatoriga) millesse on sisse ehitatud tugev ja võimas vedru. Selline kooslus lihtsustab konstruktsiooni ning teeb avaja palju kompaktsemaks. Dempfer ja vedru hoiavad ka suure akna tugeva tuule korral paigal ning hoiavad ära selle avanemise kahjustamise korral.
 
SUUR KOHANEMISVÕIME
Selleks, et suurendada avaja kohanemisvõimet (kasutamise kohti) on ta konstrueeritud selliselt, et teda on võimalik kokku panna erinevates seadistustes. See on vajalik näiteks sellisel juhul kui akent on vaja väga kõrgele avada või kui vajate suuremat avamisjõudu. Nii nagu kõik teised aknaavajad võimaldab ka Gigavent avamise temperatuuri lihtsalt reguleerida kasutamata selleks täiendavaid tööriistu
Materjal Alumiinium
Avamise jõud 15-30 kg
Avamise temperatuurivahemik    17 – 25 ºC
Maksimaalne avamine 30-48 cm
Standardne viimistlus Alumiinium värvimata
 

 

 

 


 

     Pikaealisuse edetabelites on aednikud järjepidevalt esikohal. /William Beach Thomas/ Aiatöödega tasub igal juhul tegeleda. Kasvata targalt.